MENU

Lyžařský areál Velká Úpa

Trojsedačková lanová dráha a 2 vleky

UBYTOVÁNÍ PŘÍMO U SJEZDOVKY

Lyžařský areál Velká Úpa se nachází v nadmořské výšce 710 až 1060 metrů, mezi městy Trutnov a Pec pod Sněžkou. Středisko nabízí celkem 3 sjezdové tratě - Portášky (1465 m), Hofer (905 m) a Modřín (530 m), lanovku a 2 vleky. V areálu naleznete vše, co potřebujete pro pohodový den strávený na svahu.

AREÁL S POHODOVOU ATMOSFÉROU

Areál nabízí lanovou dráhu Portášky, která má délku 1465 metrů (červená sjezdovka), převýšení 350 metrů a spojuje Velkou Úpu s Portášovými boudami. Kromě lanovky můžete v zimě využívat i vleky Hofer (905 metrů – modrá sjezdovka), Modřín (530 metrů – modrá sjezdovka) a Babylift (100 metrů). Dětskou sjezdovku Sagasserky najdete na Portáškách, u horní stanice lanovky. Areál je v provozu od 09:00 do 16:00. Následně začíná večerní lyžování. 

U dolní stanice se nachází LIVE park s pojízdným kobercem (Babylift), lyžařská škola, půjčovna, test centrum a servis SkiResort. Pro areál platí jednotný skipas SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. V rámci jednodenního lyžování můžete v tomto areálu využít skipas z lokálního ceníku, který je platný pouze ve Velké Úpě.

Večerní lyžování na Modříně za umělého osvětlení začíná v 17:30. Parkování je večer zcela zdarma. Na své si přijdou i běžkaři, kteří mohou využít tratě na hřebenech nebo v okolité krajině. Lanovka na Portášovy boudy nabízí celoroční provoz.

CENÍK A OBECNÉ PODMÍNKY AKTUÁLNÍ INFORMACE INFORMACE K PARKOVÁNÍ