MENU

Restaurace

Poctivá restaurace v Krkonoších

POCTIVÁ ČESKÁ KUCHYNĚ

Chcete si pochutnat na domácí české kuchyni, kde se nepoužívají žádné umělé dochucovadla? Kde se využívají pouze lokální suroviny a čerstvé bylinky? Jste na správném místě! Naše hotelová restaurace nabízí poctivost a domácí gastronomii, kterou si zamilujete. Rádi se přizpůsobíme dětem i speciálním jídelníčkům. V sezóně je k dispozici À la carte nabídka, v mimosezóně nabízíme speciální menu. Kuchyň vaří do 20:30, následně je možné si objednat pouze malé občerstvení (lupínky, utopenec a pod.).

Otevírací doba restaurace: 11:00 - 22.00

Nápojový lístek

Stravování pro hosty hotelu nebo penzionu

Pro všechny ubytované hosty je připravena bohatá snídaně ve formě bufetu, která je v ceně pobytu. Za příplatek je možné si doobjednat polopenzi. Večeře se skládá z polévky a hlavního jídla. Vybírat si můžete vždy ze dvou hlavních jídel.

  • Snídaně: 08:00 – 09:30 (v mimosezoně 8.30-9.30h, děkujeme za pochopení )

  • Večeře: 18:00 – 19:30

 

Restaurace pro veřejnost

Jste na výletě v okolí a hledáte příjemné místo, kde se opravdu dobře najíte? Navštivte naši restauraci ve Velké Úpě. Těšit se můžete na kvalitní a chutné pokrmy, širokou nabídku alko i nealko nápojů, dobře vychlazení pivo, kvalitní kávu a hlavně, příjemné prostředí a vždy usměvavý personál. Vaříme pro Vás každý den do 20:30, v mimosezoně do 19.30h .  Máte speciální požadavek? Napište nám alespoň den předen a dohodneme detaily. Rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům.