MENU

Pokoje Hotel Atlas a Penzion Domeček

Hotel Atlas - Dvoulůžkový pokoj Standard

Dvoulůžkový pokoj Standard nabízí dostatek prostoru pro 2 dospělé osoby. V případě zájmu je možné do pokoje přidat i další lůžko. Pokoj disponuje vlastní koupelnou a TV s plochou obrazovkou. Zdarma mají klienti toaletní potřeby a internetové Wi-Fi připojení. Rádi ubytujeme i Vašeho domácího mazlíčka (příplatek 250 Kč/ noc/ po dohodě)

Hotel Atlas - Třílůžkový pokoj Standard

Komfortně zařízený pokoj kategorie Standard nabízí ubytování pro 3 až 5 osob. Hosté zde naleznou manželskou postel, jedno jednolůžko a rozkládací pohovku. Nekuřácký pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. K vybavení patří i TV s plochou obrazovkou, ručníky a hotelová kosmetika zdarma. Wi-Fi připojení k internetu mohou hosté využít bezplatně, rovněž jako parkování přímo před objektem.

Hotel Atlas - Čtyřlůžkový pokoj Standard

Prostorný čtyřlůžkový pokoj Standard se skládá z jedné místností, kde je možné ubytovat dva hosty na manželském lůžku a tři na komfortních jednolůžkových postelích. K pokoji náleží koupelna se sprchou a toaletou, hosté mají k dispozici i hotelovou kosmetiku a ručníky. K vybavení patří plochá TV. Tak jako na všech pokojích, i tady mají děti do 3 let nárok na 80% slevu na ubytování a děti do 12 let mohou čerpat slevu 30 %. Wi-Fi připojení a parkování lze využít zdarma.

Hotel Atlas - Rodinný pokoj Standard

Rodinný pokoj Standard poskytuje ubytování až pro 5 dospělých osob na 2 manželských postelích a na 1 jednolůžku. Pokoj s výhledem na hory a město má rozlohu až 45m2 a disponuje vlastní koupelnou se sprchou a toaletou a plochou TV. Pro všechny hosty je internetové Wi-Fi připojení a parkoviště přímo před objektem zdarma. Dětem do 12 let nabízíme atraktivní slevy na ubytování. Rádi ubytujeme i Vašeho domácího mazlíčka.