MENU
 

Horská pohoda na dosah

Hotel Atlas a penzion Domeček

Hotel Atlas a penzion Domeček nabízí ubytování ve Velké Úpě, pouze 2 km od Pece pod Sněžkou. Objekty se nachází v chráněné krajinné oblasti KRNAP.

 

Hotel je nově zrekonstruovaný a disponuje příjemnou restaurací s domácí kuchyní. Nachází se přímo v centru lyžařského areálu Velká Úpa, 50 m od lanovky Portášky a je celoročně přístupný autem. Parkovat můžete přímo u hotelu, pro zákazníky hotelu je parkování zdarma, k dispozici je i garážové stání.

 

K hotelu je připojen i penzion Domeček, kterého součástí je společenská místnost s TV, vlastní bar s pípou i společná kuchyně. Penzion je ideálním místem pro lyžařské výcviky, školy v přírodě, firemní školení či akce.

 

Obec Velká Úpa je jedním z nejznámějších rekreačních středisek v Krkonoších. Příznivá poloha, zdravé klima, přírodní krásy i vhodné terény vytvářejí skvělé podmínky pro rekreaci, turistiku i zimní sporty. Pec pod Sněžkou skrývá neodolatelné přírodní a geologické krásy, dýchá historií a typicky horským životním stylem dávné minulosti, avšak hledí kupředu, poskytuje vše, co si moderní člověk představuje pod pojmy dovolená, odpočinek, relaxace, zábava, aktivita a poznání.

 

 

Novinky

Co je u nás nového - Hotel Atlas a Penzion Domeček

 
  • Publikováno 11.11.2020

LEDNOVÉ POBYTY - AKCE

 
  • Publikováno 19.8.2020

Pečené vepřové koleno

 
  • Publikováno 6.8.2020

Jak nás hodnotí naši hosté?