MENU

Široká nabídka služeb

Jak pro děti, tak pro dospělé

Služba Popis a cena
Parkování Parkování je k dispozici přímo u hotelu j je zahrnuto v ceně ubytování. V případě zájmu je možní si doobjednat garážové stání za 150 Kč/den. Rezervace parkování v garáží je nutné předem.
Wi-Fi připojení Internetové Wi-Fi připojení je v celém objektu zdarma. Připojit se můžete i na všech pokojích.
Recepce Recepce je v provozu od 08:00 do 22:00. Následně je potřeba individuální dohody předem na tel. čísle +420 774 152 799 nebo emailu hotel.atlas@seznam.cz. Telefonické objednávky/ informace jsou Vám k dispozici od 08:00 do 21:00.
Příjezd/ Odjezd Check-in je možný od 14:00 - 20:00. Check-out do 10:00.
Domácí zvíře Pobyt po domácího mazlíčka je možné si doobjednat za 350 Kč/ noc. Zvíře není možné brát sebou na snídani a večeře.
Stravování Snídaně je zahrnuta v ceně pobytu. Večeři (polopenzi) je možné si doobjednat. Více informací naleznete v sekci "Restaurace".
Dětská postýlka Rádi Vám zapůjčíme dětskou postýlku za 200 Kč/ pobyt.
Dětské dřevěné hřiště Dětské hřiště je pro všechny hosty k dispozici zcela zdarma.
Lyžárna a úschovna kol V zimě může každý host zcela zdarma využít lyžárnu včetně vysoušeče lyžáků. V letní sezóně je k dispozici i úschovna kol pro všechny cyklisty.
Lyžování Hotel a penzion se nachází přímo u areálu Veľké Úpa, 50 metrů od lanovky Portášky. Více informací o lyžařském areálu Velká Úpa naleznete zde. Jiné areály jsme zařadili do záložky "Zimní aktivity"
Masáže Nabídka masáží je po vzájemné domluvě přímo při příjezdu. Nabízíme kvalitní masáže za skvělé ceny.

Novinky