MENU

Široká nabídka služeb

Jak pro děti, tak pro dospělé

Služba Popis a cena
Parkování Parkování je k dispozici přímo u hotelu j je zahrnuto v ceně ubytování. V případě zájmu je možní si doobjednat garážové stání za 200 Kč/den. Rezervace parkování v garáží je nutné předem.
Wi-Fi připojení Internetové Wi-Fi připojení je v celém objektu zdarma. Připojit se můžete i na všech pokojích.
Recepce Recepce je v provozu od 08:00 do 21:30. Následně je potřeba individuální dohody předem na tel. čísle +420 774 152 799 nebo emailu hotel.atlas@seznam.cz. Telefonické objednávky/ informace jsou Vám k dispozici od 08:00 do 21:00.
Příjezd/ Odjezd Check-in je možný od 14:00 - 20:00. Check-out do 10:00.
Domácí zvíře Pobyt po domácího mazlíčka je možné si doobjednat za 450 Kč/ noc. Zvíře není možné brát sebou na snídani a večeře.
Stravování Snídaně je zahrnuta v ceně pobytu. Večeři (polopenzi) je možné si doobjednat. Více informací naleznete v sekci "Restaurace".
Dětská postýlka Rádi Vám zapůjčíme dětskou postýlku za 200 Kč/ pobyt.
Dětské dřevěné hřiště Dětské hřiště je pro všechny hosty k dispozici zcela zdarma.
Lyžárna a úschovna kol V zimě může každý host zcela zdarma využít lyžárnu včetně vysoušeče lyžáků. V letní sezóně je k dispozici i úschovna kol pro všechny cyklisty.
Lyžování Hotel a penzion se nachází přímo u areálu Veľké Úpa, 50 metrů od lanovky Portášky. Více informací o lyžařském areálu Velká Úpa naleznete zde. Jiné areály jsme zařadili do záložky "Zimní aktivity"
Masáže Nabídka masáží je po vzájemné domluvě přímo při příjezdu. Nabízíme kvalitní masáže za skvělé ceny.